Пам'ятка " Безпечний відпочинок взимку"

Пам'ятка " Дії при відмороженні"

Пам'ятка " Заходи безпеки на льоду"

/Files/images/bjd/gribu_buleten.jpg/Files/images/bjd/1348228674_izobrazhenie2.jpg

Перелік інструкцій для класних керівників

ІНСТРУКЦІЯ № 1у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка в приміщеннях закладу)

ІНСТРУКЦІЯ № 2у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка за межами закладу)

ІНСТРУКЦІЯ № 3у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка в обідній залі)

ІНСТРУКЦІЯ № 4у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка під час відпочинку в лісі)

ІНСТРУКЦІЯ № 5у з безпеки життєдіяльності учнів (правила користування побутовими електричними приладами)

ІНСТРУКЦІЯ № 6у з безпеки життєдіяльності учнів (правила попередження дорожньо-транспортних пригод)

НСТРУКЦІЯ № 7у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка при організованому перевезенні транспортом)

ІНСТРУКЦІЯ № 8у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка під час виконання трудових заходів)

ІНСТРУКЦІЯ № 9у з безпеки життєдіяльності учнів (правила поведінки під час проведення масових заходів)

ІНСТРУКЦІЯ № 10у з безпеки життєдіяльності учнів (правила поведінки під час новорічних свят)

ІНСТРУКЦІЯ № 19у з безпеки життєдіяльності учнів (правила поведінки під час несприятливих погодних умов)

ІНСТРУКЦІЯ № 20у з безпеки життєдіяльності учнів (поведінка під час канікул та навчальної практики)

Пам'ятки з безпеки життєдіяльності

Поведінка на воді