Інформація

про участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

в 2018/2019 навчальному році

Чугуївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №5

Чугуївської міської ради Харківської області"

У І (міському) етапі конкурсу брали участь 4 учні:

Клєщова Анастасія (9 клас) – відділення мовознавства, секція «Англійська мова», тема «Аналіз особливостей утворення та перекладу англомовної військової лексики»- науковий керівник Забаленна О.Є.

Єрохова Ганна (10 клас) – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка», тема «Профілактика булінгу в учнів основної школи» - науковий керівник Мантурова О.О.

Іванчикова Аліна (11 клас) – відділення економіки, секція «Фінанси, грошовий обіг, кредит», тема «Аналіз та покращення стану боргової безпеки України» - науковий керівник Лімачко В.В.

Агніцький Максим (11 клас) – відділення фізики і астрономії, секція «Астрономія та астрофізика», тема «Моделювання умов роботи вчених астрономів ранньої історичної епохи на прикладі досліджень руху сонця і природних явищ пов’язаних із сонцем» - науковий керівник Аніщуков О.Я.

Переможцями І (міського) етапу стали:

Іванчикова Аліна (11 клас) – І місце (учитель Лімачко В.В.)

Агніцький Максим (10 клас) – І місце (Учитель Аніщуков О.Я.)

Переможцями ІІ (обласного) етапу стали:

Іванчикова Аліна (11 клас) – ІІІ місце (учитель Лімачко В.В.)

Агніцький Максим (10 клас) – ІІІ місце (Учитель Аніщуков О.Я.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Куриленко Катерина (3 клас) - ІІ місце у ІІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Тарасова Т.О.).

Лихоман Ганна(4 клас) - ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Бочева Л.В.).

Шлай Софія (5 клас) –ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Кіяшко Я.М.).

Шарига Олесія (7 клас) - І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Кіяшко Я.М.).

Півоварова Анна (9 клас) - ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Бобришева Л.І.).

Кучерявенко Катерина (11 клас) – ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Бобришева Л.І.).