Проект "Разом в майбутнє"

2018-12-20

/Files/images/2 (3).jpg

Чугуївський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області" взяла участь у конкурсі проектів "Разом в майбутнє", який проводить Харківська обласна рада щорічно. Проект "Радіють діти - живе місто!" виграв! Виконання робіт коштує 300 тис. грн. Із них 150 тис. грн. виділяє обласна рада, 135 тис.грн. - Чугуївська міська рада, 15 тис. грн. - батьківська громадскість НВК №5.

Згідно цього проекту на ІІ поверсі буде збудована зона відпочинку для учнів початкової школи, як того вимагає Нова українська школа.

(В 2016 році було капітально відремонтовано актову залу згідно виграного проекту "Гімназія - центр національно-патріотичного та естетичного виховання учнів")