Віват, «Лідер»!

2017-04-19

/Files/images/Копия IMG_0027.JPG

15 квітня 2017 року в приміщенні комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді.

У чемпіонаті взяло участь 17 команд з міста Харкова та Харківської області. Наше місто другий рік поспіль представляла команда «Лідер» Чугуївської гімназії № 5 (Ворожбіт Юлія, Аргунова Анна, Іванова Ірина, Клімова Валерія, Юдіна Вікторія, Шашко Олексій, Походенко Поліна, Матієнко Микита) разом із своїм наставником – учителем історії Пугачовою Г.П.

Гра проходила в 2 тури по 15 запитань. Учні гімназії продемонстрували знання в галузі літератури й мистецтва, історії й спорту, природознавства, техніки, науки і посіли ІІ місце.

Також в рамках даного чемпіонату було вперше проведено залікову гру «Ерудит», в якій беззаперечну перемогу отримали наші знавці.

Ми вітаємо юних інтелектуалів і бажаємо ще більше перемог!

Директор гімназії В.В. Бражник