• Ви знаходитесь тут:

Благодійна акція «Ланцюжок доброти» продовжується

2016-12-15

/Files/images/zustrch_z_vyskovimi/DSCF3206.jpg

Наступають новорічні свята, всі чекають подарунків.

Учні нашої гімназії не забувають про військових 92-ої окремої механізованої бригади, які перебувають у зоні АТО, і вирішили привітати зі святами.

В ході акції «Подаруй воїну свято», діти готували подарунки мужнім чоловікам і 15 грудня 2016 року передали чугуївським волонтерам 12 коробок із цукерками, печивом, варенням, горіхами, медом, ароматним чаєм, теплими речами, малюнками і вітальними листівками.

Діти висловили надію, що воїни-захисники скоро повернуться додому живими і здоровими.