• Ви знаходитесь тут:

І в день такий урочистий, святковий дозвольте Вашу працю вшанувать!

2013-10-05

/Files/photogallery/804/DSCF5189.jpg

Напередодні професійного свята педагогів учні Чугуївської гімназії № 5 вітали своїх вчителів.

Вже традиційно цей день в гімназії проводиться День самоврядування, коли учні заміняють своїх педагогів. Діти заздалегідь обирають предмет, який їх найбільше цікавить, готують разом із вчителем конспект уроку, обирають цікаві способи подачі матеріалу.

Члени військово-патріотичного гуртка «Пошук» приготували екскурсію до шкільного музею.

Після уроків відбувся святковий концерт, під час якого прозвучало багато теплих слів подяки вчителям гімназії. Учні подарували своїм наставникам гарний настрій, веселі танці та пісні. Почесними гостями свята були вчителі, які вже не заходять в класи, але все рівно залишаються улюбленими наставниками, педагогами, бо вчитель – це покликання на все життя.

Більше фото

/Files/photogallery/804/DSCF5191.jpg/Files/photogallery/804/DSCF5198.jpg/Files/photogallery/804/DSCF5211.jpg/Files/photogallery/804/DSCF5216.jpg/Files/photogallery/804/DSCF5235.jpg