2023-09-08

/Files/images/1_2023/олімпійський-тиждень.jpg

Минув Олімпійський тиждень... Скільки всього відбулося! Наші учні та вчителі провели бінарні уроки (фізична культура і географія) - захоплююче виконання фізичних вправ, схованих за певною областю України. Квест "Запали Олімпійський вогонь!" приніс дітям багато задоволення. Протягом уроків ми пригадали історію виникнення Олімпійських ігор, здобутки українських спортсменів за останні роки...

У початкових класах знайомились з видами спорту, олімпійськими атрибутами, видатними спортсменами України, розповідали про свої спортивні досягнення, долучилися до челенджу " Спорт - це круто!"

Середні та старші класи разом з учителями провели розминку з олімпійськими чемпіонами " Do like olympians?", здійснили подорож до Дня фізкультури та спорту, дізналися про видатних спортсменів нашої Батьківщини, які стали на захист України, і віддали шану тим, хто заради нашого життя, віддав своє. А найзавзятіші спортсмени нашого ліцею сьогодні вранці зустрілися на зарядку!

Тож, "Олімпійський дух пронесемо крізь життя!" - зробили ми висновок.

Чого і вам бажаємо!

Будьте здорові!