Перший дзвоник

2023-08-31

/Files/images/1_2023/1-вересня.jpg

Пролунав Перший дзвоник для наших першокласників та учнів 11 класу! Естафету знань передано! Майбутні випускники з любов'ю зустріли малюків, дали їм поради, настанови. Тепер вони справжні школярі!

На захід завітали шановні гості: голова Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва та начальник управління освіти Чугуївської міської ради Марина Реброва. Зі словами привітання до учнів та всіх присутніх звернулася голова Чугуївської міської військової адміністрації Мінаєва Галина Миколаївна, яка приїхала з пам'ятними подарунками для першачків.

Як бачите, у цих дитячих очах надія та впевненість! Надія на найкраще, мирне майбутнє та впевненість у перемозі! Ці діти неодмінно сприятимуть розвитку та процвітанню нашої Батьківщини!

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК 2023mp4