Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області»

/Files/photogallery/1542/DSCF1183.jpg

Заснований 17 листопада 1946 році.

Заклад сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2017/2018 навчальному році в школі навчається 476 учнів, з них учнів 1-4 класів – 190, 5-9 класів – 221 , 10-11 класів –65. Випускників 9 класів – 45 . Випускників 11 класів –27.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: профіль української філології, економічний профіль

Педагогічний колектив нараховує 38 педагогів, з них 37 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 12, ІІ кваліфікаційну категорію – 7, категорію «спеціаліст» – 7.

Харчування: гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (239 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій на (13 дітей-сиріт, 3 дітей із сімей вимушених переселенців, 22 учня, батьки яких є учасниками АТО, 13 учнів із малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 287 учнів.


/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал педагогічний колектив працює над темою «Зростання професійного самовдосконалення педагогічних працівників з метою підвищення якості освіти, розвитку талановитих та обдарованих дітей в умовах реформування системи освіти». Продовжує створювати необхідні організаційно методичні умови для запровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Педагоги постійно підвищують рівень професійної компетентності через якісне оволодіння змістом навчальних дисциплін, сучасних методик і технологій навчання та виховання. Майже всі педагоги на високому рівні володіють інформаційно-комунікаційними технологіями і використовують їх у навчально-виховному процесі. Постійно вдосконалюється робота з обдарованими дітьми шляхом формування у педагогів нових методичних, діагностичних, моніторингових, аналітичних компетентностей на основі самоосвітньої діяльності. Забезпечується формування національно-патріотичної свідомості учнів через засвоєння принципів патріотичного виховання.Учителі гімназії вдосконалюють свою майстерність у процесі роботи міських творчих груп та методичних заходів.

Атестація закладу була у 2009 році.

Три вчителі гімназії очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Мантурова О.О. – методичне об’єднання класних керівників;

- Рябова Н.Є. – методичне об’єднання вчителів математики;

- Старікова О.О. – методичне об’єднання вчителів хімії.

Гурткова робота: В школі працює 3 гуртки: вокальний, хореографічний, військово-патріотичний та 4 секції ДЮСШ (волейбол, біатлон, таекван-до і художня гімнастика)./Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (22 ПК), 1 спортивна зала,кабінет обслуговуючої праці, їдальня, читальна зала, хореографічна зала. Школа має музей історії школи, 92 ОМБР.

/Files/images/zagalna/лагерь 2615.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

./Files/images/Новый рисунок5.jpg/Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує – 32777 примірників художньої та навчальної літератури.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців: у 2016/2017 навчальному році учні гімназії брали участь у 17 предметних олімпіадах, у турнірах, конкурсах ораторського мистецтва, імені Петра Яцика, імені Тараса Шевченка. Всього у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад взяло участь 110 учнів, призерами міських олімпіад з базових дисциплін стали 43 учні. З них: 16 учнів посіли перші місця, 14 – другі, 13 – треті.

Окремо хочеться назвати ученицю 11-Б класу Аргунову Анну, яка другий рік поспіль посідає перші місця в міських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Юрченко А.В.); ученицю 10 класу Демченко Ольгу (І-ші місця у міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (керівник роботи Проскуріна О.В.), учня 11-Б класу Шашка Олексія (І місце в міському етапі і ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії), ученицю 11-А класу Ворожбіт Юлію (І-ші місця в міському та обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури), ученицю 10 класу Баришеву Даріну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Серік О.В.), ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії), ученицю 11-А класу Походенко Поліну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Лімачко В.В.).

Команда знавців «Лідер», до складу якої входятьВорожбіт Юлія (капітан команди), Аргунова Анна, Шашко Олексій, Походенко Поліна, Клімова Валерія, Іванова Ірина, Матієнко Микита, Юдіна Вікторія (керівник Пугачова Г.П.), другий рік поспіль посідає І місце у міських інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?». 15 квітня 2017 року команда представляла м. Чугуїв у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» і виборола ІІ місце. Також наші знавці посіли І місце в заліковій грі «Ерудит», що проводилася вперше в рамках цього чемпіонату.


Проект учениці 9-А класу Таранової Софії «У мене є дім» посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів «Відновлення мого місця проживання» (керівники Бражник В.В., Мантурова О.О., Проскуріна О.В.).


/Files/photogallery/1607/Переможці олімпіад і МАН.JPG

Команда учнів (Курячий Богдан, Румянцев Максим, Волков Вадим, Орел Вікторія й Бутенко Дарина) в міських особисто-командних змаганнях з шахів другий рік поспіль посідає І місце, команда футболістів (Шляхта Ілля, Рало Іван, Ніколаєвич Ігор, Бавикін Дмитро, Мацак Микита, Зуб Максим, Андрєєв Владислав, Лисенко Денис, Михайлов Данило, Храмцов Олексій, Кураксін Артем, Фурсов Богдан, Оленін Богдан) виборола ІІ місце в міських змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 року народження, команда учнів 10-11 класів (Педан Ілля, Яценя Андрій, Гулян Ваграм, Кульминський Олександр, Фурсов Ілля, Позняков Данило, Тимощук Максим, Литвишко Олександр) посіла ІІ місце в змаганнях з баскетболу серед учнів ЗНЗ м. Чугуєва, команда футболістів (Матвієнко Юрій, Клочко Єгор, Філіпський Руслан, Бичко Роман, Дацковський Артем, Проскурін Юрій, Гречаний Максим, Сосницький Ілля, Пастухов Кирило, Гузик Віктор) виборолаІ місце у міських змаганнях з футзалу «Шкільна футзальна ліга України». Разом з ними до перемоги йшли їхні наставники Бабак С.В. і Булашева В.О.

Учень 11-А класу Яценя Андрій у складі збірної команди в зональному етапі Чемпіонату України з волейболу (Шкільна ліга) виборов ІІІ місце, а команда дівчат 10-11 класів (Германова Дар'я, Архіпова Вікторія, Беспалова Анастасія, Панченко Поліна) - І місце в змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячених 25-й річниці Збройних Сил України.

У нашій гімназії навчається багато учнів, які гідно представляють м. Чугуїв на Міжнародних, Всеукраїнських та інших спортивних змаганнях. Це Римар Ірина, Полянський Микита (тренер з кікбоксингу Тюгаєв І.М.), Ніколаєвич Ігор (тренер з хокею Шляхов В.Є.), Бойко Єгор і Поляков Кирило (тренер з таеквандо Мауль О.О.), Фурсов Богдан (тренер з боксу Нестеренко П.О.), Орел Вікторія (тренер зі скелелазіння Колесниченко Д. С.), Кіяшко Ілля (тренери з важкої атлетики Водолазький В.В. і Красильніков Г.О.), Виноградов Руслан, Катречко Ілля, Третяк Данило та Линницький Іван (тренер з таеквандо й кікбоксингу Губар І.Л.), Аргунова Анна (тренерзі спортивного туризмуЛисенко С.В.).

Учениці 8-А класу Ніколаєвич Олександрі за високі досягнення в художній гімнастиці та випускнику Лиманському Богдану за високі досягнення в таеквандо у 2017 році присвоєно звання «Кандидат у майстри спорту».

/Files/photogallery/1607/Спорт.JPG/Files/photogallery/1607/Спортсмени і тренери.JPG

Вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Крапельки» під керівництвом Бабенко Н.І. та Колісник Є.С. (володарі Гран-прі ХХ Різдвяного фестивалю дитячої творчості "Зимовий сонцеворот", переможці міського етапу ХХV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного та сценічного танцю «Квітневі перепляси», Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Скарби Слобожанщини». Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасного сценічного танцю «Зимові казки», Міжнародного фестивалю танцю Megapolis Харків-Бєлгород, V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та інших хореографічних конкурсів), вокально-театрального колективу «Грайлики» (керівник Ганзенко В.Д.),який посівІ місце у ІІ обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів „Щедрий вечір” та став лауреатом міського етапу ХХV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», солісти Бакадорова Ганна, Маляр Дар’я, Шеруда Уляна, переможець Всеукраїнського конкурсу скрипалів «Таланти багатодітної родини» Бессараб Ілля (керівник Шестак Л.В.),Бессараб Марія і Матвій, які постійно перемагають у різноманітних конкурсах, змаганнях і фестивалях зі спортивних бальних танців. У червні 2016 року Маша і Матвій перемогли в змаганнях World Master Cup, що відбулися в Італії. У віковій групі «Юніори І» змагалися 32 пари з різних країн Європи, єдиними представниками України була пара Марії й Матвія (тренери Коробка Інна та Ренат).


/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG


/Files/photogallery/1607/DSC_0291.JPG/Files/photogallery/1607/Творчі учні.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0296.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0258.JPG


/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.