Дорогі школярі, вчителі та батьки

Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 5»!

Вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня об'єднує всіх нас і залишається днем, що приносить знання, які ми використовуємо все своє життя. Для юного покоління це свято зустрічі зі школою, улюбленими вчителями і однокласниками, для дорослих - переживання за своїх дітей, онуків, розуміння всієї важливості освіти для самої людини, для сьогодення і майбутнього нашої країни.

Цей день дає нам ще одну можливість подякувати педагогам за щоденну роботу з навчання і виховання наших дітей, за розуміння, терпіння і турботу.

Від щирого серця бажаю всім школярам, вчителям, вихователям, батькам успіхів у досягненні цілей та всім нам відмінного настрою і міцного здоров'я! Зі святом!

Ваш, народний депутат України Дмитро Шенцев

Звіт директора 2016/2017 навчальний рік

Протокол №10 від 26.05.2017р. "Про переведення учнів 1-8-х, 10-х класів"

Протокол №11 від 09.06.2017р. "Про переведення учнів 9-х класів"